Sanatçısından Size
Geleneksel Türk El Sanatlarına gönül veren değerli sanatçıların sadece el emeği ile üretilmiş bulunduğu mekanlara değer katan eserlerini sanatseverlerle buluşturmak üzere yola çıktık.


Sitemizde teşhir edilen eserler, genel olarak tek tek tarafımızdan fotoğraflanarak kodlanmış eşsiz eserlerdir. O nedenle ürünlerimizin bir çoğu adetli olarak satılmazlar. Ödeme yaparak bir sipariş işlemini tamamladığınızda o ürün satıştan kaldırılarak tarafınıza gönderilir. Ancak Sepete atılarak ödeme ile sonlandırılmamış işlemlerde ilgili sanat eseri başkası tarafından satın alınabilir.


Eser Temini ve Kargo Süreci
Sitemizde teşhirde bulunan sanat eserlerinin bir kısmı Stoklarımızda tutulmakta, bir kısmı Eser sahibi sanatçının kendisinde, bir kısmı ise sipariş edildikten sonra sanatçısı tarafından üretilmektedir. Stoğumuzdaki sanat eserleri en geç bir sonraki işgünü kargoya verilir. Bunun dışında değişik temin süreçlerine ilişkin termin ürün sayfasında detaylı olarak belirtilir. Sipariş veren müşterimiz, ürün sayfasında ilan edilen temin sürecini kabul etmiş sayılır.


Sipariş edilen sanat eserleri faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile teslim edilir. Kargo sürecinde doğabilecek gecikme veya aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.


İade İşlemleri
Sipariş edilen sanat eseri tarafımızdan kontrol edilerek uygun şekilde ambalajlanarak kargoya teslim edilir. Adresinize gelen teslimatı kargo görevlisinin yanında kontrol ederek hasarlı olduğundan şüphelendiğiniz paketi kargo görevlisi ile birlikte açarak hasarlı eseri tutanak tutturarak geri gönderin. Kargo firmasından hasarlı sanat eserleri iade işlemi kabul edilmez.


Hasarlı olma hali dışında Bütün sanat eserleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde koşulsuz olarak iade edilebilir. 0 212 210 43 43 nolu telefona iade bildirimi yaparak ürünü faturası ile birlikte Yurtiçi Kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gereklidir. İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra Sipariş tutarı ödeme yaptığınız kanaldan iade edilir.

Yandex.Metrica